Hotel i Restauracja Astra
HotelRestauracja

Sala weselna

Sala na wesele

Jedną z naszych propozycji jest organizacja niezapomnianych przyjęć dla Par Młodych.

Na terenie hotelu Astra znajduje się przestronna sala weselna, która jest w stanie pomieścić 130 osób, a z wykorzystaniem sąsiadującej sali nawet 160 osób. To idealna propozycja dla osób, które chciałyby przeżyć jeden z najważniejszych dni w życiu w atrakcyjnej, przyjaznej scenerii. Pragnąc stworzyć jak najidealniejszą przestrzeń do zabawy dla Pary Młodej i gości, z przyjemnością przygotujemy niepowtarzalną i efektowną dekorację według gustu i wskazówek Nowożeńców.

Mając świadomość tego, że sala na wesele musi być nie tylko atrakcyjna, ale również funkcjonalna, proponujemy naszym Klientom różne ustawienia stołów, dostosowane odpowiednio do liczby gości. Dzięki temu, przestrzeń do tańczenia oraz miejsce przeznaczone do jedzenia jest od siebie oddzielone, a goście czują się w pełni komfortowo.

Z racji tego, że uroczystość odbywa się zazwyczaj w godzinach późnowieczornych i nocnych, sale weselne powinny być odpowiednio doświetlone. Wiedząc to, proponowane przez nas pomieszczenie wzbogaciliśmy o eleganckie żyrandole i klimatyczne lampki oraz kolorowe oświetlenie LED.

Wszystkich narzeczonych, pragnących urządzić swoje przyjęcie w Dąbrowie Górniczej, zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Polub nas!