Hotel i Restauracja Astra
HotelRestauracja

Organizacja wesel

Wesele

Szukają Państwo idealnego miejsca do organizacji wesela? Świetnie się składa, bo w naszym obiekcie profesjonalnie zajmujemy się tego typu imprezami i oddajemy do Państwa dyspozycji odpowiednią salę. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązania do danej Pary Młodej i sprostać jej oczekiwaniom. Doskonale wiemy, że każda z nich jest zupełnie inna i czego innego wymaga. My ze swojej strony możemy zapewnić, że zawsze robimy wszystko, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych gości, dla których dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w całym życiu.

To dla nas wielki zaszczyt, że możemy uczestniczyć w tym pięknym dla Państwa momencie, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, by dzięki nam ten dzień był naprawdę spełnieniem Państwa marzeń.

Realizowana przez nas organizacja wesel to kompleksowa usługa, z której skorzystało już wielu Klientów. Mieszcząca się w naszej wykwintnej restauracji sala na wesele w Dąbrowie Górniczej to miejsce, które pozwala na komfortową zabawę nawet 160 osób.

Dla osób, które chciałyby urządzić imprezę w naszej sali w dzień inny niż sobota oraz w okresie od 1.11 do 30.03 oferujemy atrakcyjny rabat w wysokości 20 zł od każdego gościa. Jednocześnie informujemy, że promocja ta nie dotyczy świąt.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania o sale weselne i organizowane przez nas imprezy, zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego pod nr tel. 606-739-637. Prosimy o podanie terminu, który najbardziej Państwa interesuje oraz liczbę gości. Nasza obsługa z pewnością udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Polub nas!