Hotel i Restauracja Astra
HotelRestauracja

Hotel i Restauracja Astra w Dąbrowie Górniczej

Restauracja

Astra jest restauracją stworzoną od podstaw z myślą o naszych klientach. W naszej restauracji możesz zjeść prawdziwe, staropolskie potrawy przyrządzane z polotem i z uczuciem wyrafinowanego smaku. Oprawy dopełniają łagodne dźwięki muzyki klasycznej oraz stylowe i eleganckie wnętrza.

Dbamy o rozkosz podniebienia wszystkich naszych gości. Podajemy różnorodne potrawy, wśród których każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Nasze menu to bogaty wybór dań, w tym standardowe dania kuchni polskiej przygotowane według oryginalnych, tradycyjnych przepisów.

Przygotowujemy również potrawy na specjalne życzenie naszych gości! Każdy zatem znajdzie tutaj coś wedle swego gustu. Osoby ceniące prostotę nie będą zawiedzione. Zaś smakosze celujący w wykwintnych, pieczołowicie przygotowanych potrawach, również nie będą zawiedzeni.

Restauracja posiada dwie odrębne sale bankietowe, dla mniejszego grona gości i na wielkie imprezy. Restauracja Astra w Dąbrowie Górniczej idealnie nadaje się również na duże zorganizowane imprezy, takie jak wesela.

Polub nas!